• Mazowieckie

  • Dolnośląskie

    Salon Łazienek Wrocław
    52-437 Wrocław
    ul. Karmelkowa 29, pawilon nr 2

    tel/fax. 71 364 38 95
    tel. kom. 509 401 634

  • Kujawsko-pomorskie

    Toruń

    Sławomir Sadowski
    dyrektor regionu ds. inwestycji
    tel. 503 415 098
    slawomir.sadowski@bokaro.pl

    Włocławek

    Mariola Bednarowicz
    doradca klienta
    tel. 506 194 932
    mariola.bednarowicz@bokaro.pl

  • Lubelskie

  • Lubuskie

    Gorzów

    Krzysztof Wojciechowski
    doradca klienta
    tel. 607 111 409
    krzysztof@bokaro.pl

    Piotr Rosa
    specjalista ds.hurtu
    tel. 508 671 023
    piotr.rosa@bokaro.pl

    Zielona Góra

    Norbert Szmigielski
    kierownik salonu
    tel. 518 688 477
    norbert.szmigielski@bokaro.pl

  • Łódzkie

  • Małopolskie

  • Opolskie

  • Podkarpackie

    Rzeszów

    Sylwek Woś
    dyrektor oddziału
    tel. 513 102 550
    sylwek.wos@bokaro.pl

    Wioletta Dudek
    kierownik działu hurtu
    tel. 514 769 442
    wioletta.dudek@bokaro.pl

  • Podlaskie

  • Pomorskie

    Gdańsk / Gdynia

    Adam Bąk
    dyrektor
    tel. 517 753 928
    adam.bak@bokaro.pl 

    Słupsk – Kobylnica

    Mariusz Machnik
    kierownik salonu
    607 111 530
    mariusz.machnik@bokaro.pl

     

     

  • Śląskie

  • Świętokrzyskie

  • Warmińsko-mazurskie

  • Wielkopolskie

    Poznań

    Mirosław Sós
    kierownik salonu
    tel. 607 111 685
    poznan@bokaro.pl

    Anna Kubicka Frąckowiak
    doradca klienta
    tel. 519 540 144
    poznan.hurt@bokaro.pl

  • Zachodniopomorskie

    Wałcz

    Bogumił Jamrozowicz
    doradca klienta
    tel. 514 769 721
    salon.walcz@bokaro.pl

    Szczecin

    Paweł Kwiatkowski
    kierownik działu hurtu
    tel. 607 112 597
    tel. 519 180 983
    pawel.kwiatkowski@bokaro.pl

    Magdalena Królikowska
    doradca klienta
    tel. 511 237 373
    magdalena.krolikowska@bokaro.pl

    Ewa Chojnacka
    doradca klienta
    tel. 517 233 144
    ewa.chojnacka@bokaro.pl

  • Dolnośląskie

  • Kujawsko-pomorskie

  • Lubelskie

  • Lubuskie

    Bokaro: Gorzów Materiały Budowlane

    Kobylogórska 13
    66-400 Gorzów Wielkopolski

    pon. - pt. 7:00 - 17:00
    sob. 8:00 - 13:00

    tomasz.jach@bokaro.pl

    tel. 95 728 3003

    Bokaro: Gorzów Materiały Instalacyjne

    Kobylogórska 16A
    66-400 Gorzów Wielkopolski

    pon. - pt. 7:00 - 18:00
    sob. 9:00 - 14:00

    grzegorz.engel@bokaro.pl

    tel. 95 717 67 52

  • Łódzkie

  • Małopolskie

  • Mazowieckie

  • Opolskie

  • Podkarpackie

  • Podlaskie

  • Pomorskie

  • Śląskie

  • Świętokrzyskie

  • Warmińsko-mazurskie

  • Wielkopolskie

  • Zachodniopomorskie