Bokaro - salony łazienek

Aktualności

Otwarcie nowego salonu w Toruniu!

Serdecznie zapraszamy na otwarcie nowego salonu Bokaro w Toruniu, które odbędzie się w dniu 7 maja 2015, przy ulicy Polnej 150. Jesteśmy z Wami od godziny 8:00!

Dla wszystkich w dniu otwarcia Super Oferta! Cały asortyment taniej o wartość VAT i projekt łazienki gratis!


Wesołych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Partnerom, Klientom i Współpracownikom wszystkiego co najlepsze: pogody ducha, rodzinnej, świątecznej atmosfery, smacznego jajka, suto zastawionych stołów i oczywiście mokrego dyngusa!


Nowy salon w Białymstoku (luty 2015)

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego salonu w Białymstoku zlokalizowanego przy ul. Gen. Andersa 87

Na powierzchni wystawowej 600 m2 znajdziecie Państwo ekspozycje łazienkowe starannie dobranych polskich producentów płytek (m.in. PARADYŻ, TUBĄDZIN, NOWA GALA, OPOCZNO, Grupa KOŃSKIE) zaprojektowane przez doświadczonych architektów, które stanowić mogą cenną inspirację w tworzeniu własnej łazienki.

A jeśli zechcą Państwo skorzystać z pomocy – służymy bezpłatnymi projektami łazienki.

Nasz salon dysponuje także wygodnym parkingiem oraz własnym zapleczem magazynowym.

 

Nowy salon w Zielonej Górze (listopad 2014)

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego salonu w Zielonej Górze zlokalizowanego przy ul. Zimnej 1.

Na blisko 700 m2 znajdziecie Państwo ekspozycje łazienkowe starannie dobranych polskich producentów płytek (m.in. PARADYŻ, TUBĄDZIN, NOWA GALA, OPOCZNO, Grupa KOŃSKIE) zaprojektowane przez doświadczonych architektów, które stanowić mogą cenną inspirację w tworzeniu własnej łazienki.

A jeśli zechcą Państwo skorzystać z pomocy – służymy bezpłatnymi projektami łazienki.

Salon dysponuje także własnym zapleczem magazynowym.

Nowy salon w Rzeszowie (pażdziernik 2014)

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego salonu w Rzeszowie zlokalizowanego przy ul. Armii Krajowej 4, w budynku Galerii DEXA.

Na powierzchni wystawowej 1.000 m2 znajdziecie Państwo ekspozycje łazienkowe starannie dobranych polskich producentów płytek (m.in. PARADYŻ, TUBĄDZIN, NOWA GALA, OPOCZNO, Grupa KOŃSKIE) zaprojektowane przez doświadczonych architektów, które stanowić mogą cenną inspirację w tworzeniu własnej łazienki.

A jeśli zechcą Państwo skorzystać z pomocy – służymy bezpłatnymi projektami łazienki.

Nasz salon dysponuje także wygodnym parkingiem oraz własnym zapleczem magazynowym.

 

Konkurs DEANTE (sierpień 2013)

Miło nam poinformować, że nasz salon w Szczecinie zwyciężył w ogólnopolskim konkursie na "Najładniejszą ekspozycję produktów marki DEANTE".

Ekipie ze szczecina serdecznie gratulujemy, a producentowi dziękujemy za uznanie!

 

Ekspozycja DEANTE

Otwarcie nowej części salonu w Poznaniu (maj 2013)

W maju nasz salon w Poznaniu powiększył się o 260 m2. Dzięki rozbudowie zaprezentować możemy nowoczesną strefę TUBĄDZINA, a także boksy ekspozycyjne m. in. fabryk NOWA GALA i CERAMIKA COLOR.  Dodatkowo powiększona została powierzchnia magazynowa oraz parkingi dla klientów.

Mamy nadzieję, że te zmiany spotkają się z Państwa ciepłym przyjęciem.

 

Nowy salon we Włocławku (kwiecień 2013)

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego salonu we Włocławku zlokalizowanego przy ul. Komunalnej, niedaleko hipermarketów LIDL i REAL.

Na powierzchni wystawowej ponad 1.400 m2 znajdziecie Państwo ekspozycje łazienkowe starannie dobranych polskich producentów płytek (m.in. TUBĄDZIN, NOWA GALA, OPOCZNO) zaprojektowane przez doświadczonych architektów, które stanowić mogą cenną inspirację w tworzeniu własnej łazienki.

A jeśli zechcą Państwo skorzystać z pomocy – służymy bezpłatnymi projektami łazienki.

Nasz salon dysponuje także wygodnym parkingiem oraz własnym zapleczem magazynowym.

 

Gazela Bisnesu (luty 2013)

Miło nam poinformować, że po raz kolejny z rzędu firma Bokaro wyróżniona została zaszczytnym tytułem Gazeli Biznesu. Tytuł ten przyznawany jest przez dziennik gospodarczy "Puls Biznesu".

Gazela Biznesu 2012
 

Salon Roku 2013 (luty 2013)

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasz oddział w Gorzowie po raz trzeci wyróżniony został tytułem SALONU ROKU w województwie lubuskim.

Ten prestiżowy ranking prowadzony jest przez branżowy magazyn „ŁAZIENKA”.  

Serdecznie dziękujęmy za wyróżnienie!

Salon Roku 2013 Łazienka
 

Podsumowanie roku 2012 (styczeń 2013)

Tradycyjnie już spotkaliśmy się na imprezie podsumowującej miniony rok. I tradycyjnie było co świętować… Pomimo trudnej sytuacji rynkowej nasza sprzedaż odnotowała wzrost. Lepiej także zarządzamy stanami magazynowymi.

Mamy nadzieję, że wszyscy pracujący na te sukcesy zostali docenieni.

 

Nowy salon w Wałczu (październik 2012)

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego salonu w Wałczu, zlokalizowanego przy ul. Bydgoskiej.

W salonie, w formie boksów ekspozycyjnych, prezentujemy najnowsze produkty czołowych polskich producentów płytek. Jak w każdej innej naszej lokalizacji, także tutaj zapraszamy do skorzystania z usług projektantów.

Spływ Drawą (lipiec 2012)

Poprzez mokradła i pierwotną puszczę. W dół doliną wcinającą się głęboko w wysokie i strome brzegi porośnięte wspaniałymi drzewami. Raz szeroko raz wąsko. Nad i pod zawalonymi konarami drzew. Ale zawsze z nurtem wspomaganym siłą naszych ramion. Tak w zafascynowaniu przez 3 dni po raz trzeci pokonywaliśmy Drawę – szlakiem Karola Wojtyły.

więcej

Strefa Kibica EURO 2012 (czerwiec 2012)

Także nam udzieliło się piłkarskie szaleństwo. 

Na terenie Bokaro w Gorzowie wyrosła strefa kibica.

 

więcej

Pan i Pani House (czerwiec 2012)

Nasz salon w Szczecinie gościł twórców programu TVN „Pan i Pani House” w którym  autorzy pokazują,  jak z produktów na każdą kieszeń, wyczarować funkcjonalne i modne wnętrze. Na taras bohaterki jednego z odcinków wybrali kolekcję Naturale z oferty Opoczno.

ZOBACZ ODCINEK >>


Uruchomienie serwisu

Po wielu trudach i dyskusjach ruszyła wreszcie nowa strona internetowa. Dodaliśmy w niej działy Poradnik oraz Projekty Łazienek.

Mamy nadzieję, że znajdziecie tam Państwo cenne uwagi i inspiracje.