Ceramika Końskie

Ceramika Końskie jest producentem wyrobów ceramicznych od 1996 roku i funkcjonuje na rynku jako spółka z udziałem zagranicznym. Włoskie korzenie firmy rzutowały na jej rozwój i określają obecne standardy w zakresie gamy produktów. Płytki ścienne i podłogowe wytwarzane są w oparciu o włoskie urządzenia i technologię, z polskich surowców i pod kierunkiem krajowych specjalistów. Otwartość na nowatorskie rozwiązania zapewnia wdrożenie do produkcji najnowszych trendów mody ceramiki budowlanej, od stonowanej klasyki, poprzez elegancką fantazję, aż do ekstrawagancji.

SALZBURG

SAN MARINO

SAN MARINO

Kolekcja płytek gresowych Ceramika Końskie San Marino to propozycja dla ceniących sobie stonowane aranżacje z ożywczymi dodatkami. Kolekcja utrzymana jest w kolorystyce brązu i kremu z imitacją kamienia. San Marino sprawdzi się zarówno w przedpokoju, salonie, jak i łazience oraz kuchni.

ZAPYTAJ O PRODUKT

SLATE

SLATE

Płytki Ceramika Końskie Slate wabi oryginalnością kolorów. Bazowa płytka posiada kolor ciemnoszary fakturą nawiązujący do kamienia. Kolekcja sprawdzi się zarówno w aranżowaniu łazienki, kuchni, jak i innych pomieszczeń.

ZAPYTAJ O PRODUKT

SOUL TEX

SOUL TEX

Kolekcja płytek łazienkowych Ceramika Końskie Soul Tex to zabawa kolorami, figurami geometrycznymi w ciekawej aranżacji dla utrzymanych w stylu nowoczesnym łazienek. Kolor szary miesza się tutaj z zielenią, czerwią i fioletem. Jako dodatek pojawiają się mozaiki imitujące efekt kubików 3d.

ZAPYTAJ O PRODUKT

Tanger

Tanger

Kolekcja Ceramika Końskie Tanger to płytki dekoracyjne, które mogą stanowić doskonałe dopełnienie kolekcji Soul Tex. Mamy tutaj dostępną płytkę Tanger Mix z ciekawymi wzorami geometrycznymi lub Tanger Dots z setkami mini-kropeczek, które mogą stanowić ożywcze przełamanie dla odważnych, nowoczesnych aranżacji.

ZAPYTAJ O PRODUKT

Tina

Tina

Kolekcja Ceramika Końskie Tina to propozycja dla osób, które gustują w nowoczesnych aranżacjach z połączeniem bieli i szarości. Kamienista konsystencja płytki powinna sprawdzić się w łazience dodając pomieszczeniu szyku i elegancji.

ZAPYTAJ O PRODUKT

TIVOLI

TREVISO

UDINE

VALENTINA

VARNA

VEGA

VERONA

WHITE / BLACK

OREGON

OTTAVIO

OXFORD

PAOLO

PARMA

PIGALLE

PRATO

PRINCE

RAPHAEL

ROSARIO

OLIVER

IZMIR

MARCELLO

MARCO

MARINA

MICHELLE

MILANO

NAPOLI

NINA

ITALIA

GRANADA

GRACJA

FORLI

DORTMUND

DOMENICO

DAKAR

DAIRA

CARLOS

AURA

ANDRA

AMSTERDAM

ADRIANO