Ceramika Paradyż

Ceramika Paradyż istnieje na rynku od 1989r. Jej wyroby są synonimem nowoczesnego desingu połączonego z wysoką jakością i walorami użytkowymi.

TRAKT

TEQUILA

TAMOE

SPACE

SCRATCH

ROBLE

RINO

PANDORA

OPTIMAL

NOCE

NATURSTONE

MISTRAL

MARGARITA

WAWEL

TRAKT

TAMOE

RUBI

REFLECTION

ORRIOS ORRION

NEA

MURO

MODERN

MIDIAN PURIO

GAMMA GAMMO

ESAGON

ERMEO ERMO

BROOK

WOOD BASIC

WOOD BASIC

Kolekcja płytek łazienkowych Ceramika Paradyż Wood Basic to spełnienie marzeń wszystkich pragnących łatwej w utrzymaniu łazienki nawiązującej do tradycyjnych drewnianych form. Wood Basic występują w trzech kolorach, które sprawdzą się w różnych przestrzeniach.

ZAPYTAJ O PRODUKT

Wawel

Wawel

Płytki łazienkowe Ceramika Paradyż Wawel to kolekcja trafiająca w gusta nie tylko miłośników retro stylu. Nawiązanie do wzorownictwa lat 20 idealnie wpisuje się w trend fascynacji naturalnymi fakturami zamkniętymi w formach geometrycznych. Utrzymana w zrównoważonej tonacji kolekcja matowych płytek z gresu szkliwionego składa się z aż 16 elementów, każdy zamknięty w kwadracie 19,8×19,8 cm. W bogactwie środków mieszają się stylistyka klasyczna i modernistyczna pozostawiając wielkie pole do popisu podczas aranżacji.

ZAPYTAJ O PRODUKT

WONDER

Kolekcja płytek łazienkowych Ceramika Paradyż Wonder to wpisujące się w bieżące trendy wyważenie stonowanych, subtelnych odcieni Grys i Grigio z modnymi zdobieniem. Geometryczny motyw przecinających się ukośnie prostych tworzy delikatny zarys kraty. Przedzielona kontrastującą listwą aranżacja daje efekt pełnego klasy, elegancji i wyrafinowania pomieszczenia z grą kolorów i struktur o niepowtarzalnym charakterze.

ZAPYTAJ O PRODUKT

VEO

Kolekcja Ceramika Paradyż Veo to aranżacja pełna kontrastów i nieszablonowych dodatków. W kolorystyce dominują biel, czerń, szarość z opcjonalnym czerwonym akcentem. Intensywność barw i wyrazistość struktur nadaje wnętrzu unikalny charakter idealnie współgrający z fakturą drewna, dodatkami szkła i metalu.

ZAPYTAJ O PRODUKT

TOLIO TOLI

Kolekcja Ceramika Paradyż Tolio/Toli to pomysł na niebanalne wnętrze pełne nieoczywistych połączeń kolorystycznych i fakturowych. Aranżacja to kwintesencja nowoczesnego stylu w przyjaznym, subtelnym i przytulnym wydaniu.

ZAPYTAJ O PRODUKT

TIGUA

TIGUA

Kolekcja Paradyż My Way Tigua to wyraz wielkomiejskiego industrializmu zderzonego tradycją ceramiki. Surowy z wyglądu gres szkliwiony przepełniony przemysłowym klimatem nawiązuje do trendu postmodernizmu. W kontrze do tego pojawiają się świetliste, geometryczne inserta o plemiennych naleciałościach, które ożywiają przestrzeń.

ZAPYTAJ O PRODUKT

THORNO

Kolekcja Ceramika Paradyż Thorno to spełnienie marzeń każdego miłośnika i miłośniczki drewna w Twojej łazience. Drewnopodobne płytki z taką wiernością odwzorowują fakturę drewnianych desek, że aż trudno odróżnić je od pierwowzoru. W połączeniu z większą przestrzenią dadzą oszołamiający efekt aranżacyjny. Płytki dostępne w trzech wariantach kolorystycznych: jasny, niemal biały odcień drewna, subtelny beż oraz wyraźny brąz.

ZAPYTAJ O PRODUKT

TERO

TERO

Kolekcja Ceramika Paradyż Tero to propozycja skierowana do osób poszukujących prostej i stylowej do przestronnej łazienki. Półpolerowany gres z kolekcji Tero podkreśli doda niezwykłości powierzchni podłogowej. Uniwersalna kolorystyka składająca się z beżu, brązu i szarości zestawiona z minimalistycznym wzornictwem zapewni idealne tło dla mebli i dodatków dekoracyjnych.

ZAPYTAJ O PRODUKT

TECNIQ

RONDONI

ROBLE

ORRIOS ORRION

OPTIMAL