Monolith

Marka MONOLITH to odpowiedź Grupy Tubądzin na światowe trendy w zakresie designu. Płyty wielkoformatowe, dzięki swym rozmiarom, sięgającym nawet 120×240 cm, zmieniają tradycyjne myślenie o wzornictwie. MONOLITH to pierwsze płyty wielkoformatowe produkowane w Polsce przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii Continua+. Umożliwia ona produkcję płyt o najwyższych parametrach technicznych. Stąd płyty MONOLITH są odporne na skrajne temperatury i ścieranie, a ich jednolita struktura przekłada się na zwiększoną wytrzymałość względem tradycyjnych płytek ceramicznych.

MONOLITH to inspirujący materiał w ręku każdego architekta. Dzięki wyjątkowym rozmiarom oraz modularności mogą oni wprowadzić harmonię do każdego wnętrza, a minimalna ilości fug pozwoli uniknąć efektu poprzecinanej przestrzeni. Ponadto, płyty MONOLITH, oprócz szerokich zastosowań wewnętrznych mogą być montowane na zewnątrz, np. jako okładzina elewacji wentylowanych.

Płyty MONOLITH nie wymagają odkuwania starej okładziny, przyspiesza to znacząco proces renowacji nie tylko wnętrza prywatnego, ale i dużych powierzchni publicznych, jak centra handlowe czy hotele. Rozmiary płyt pozwalają na szybkie pokrycie dużej powierzchni. Dodatkowo dzięki swoim parametrom (niska waga i niewielka grubość), nie sprawiają kłopotów zarówno podczas obróbki, jak i montażu.

Torano

Pietrasanta

Mulina

Pietrasanta

Onis