Nowa gala

Nowa gala powstała w roku 1995 jako producent specjalizujący się w produkcji płytek gresowych. Wieloletnie doświadczenie przy jednoczesnej wąskiej specjalizacji, gwarantuje wyroby najwyższej jakości. Jej gresy, w różnych formatach i o różnej powierzchni , znajdują zastosowanie w pomieszczeniach wewnętrznych i zewnętrznych.

VERDE

SERIE PRZEMYSŁOWE

SERIE PRZEMYSŁOWE

ZAPYTAJ O PRODUKT

VARIO

CHERRY

Kolekcja płytek drewnopodobnych Nowa Gala Cherry to inspirowane naturą nawiązanie do klasycznych form aranżacyjnych z wiernym, unikalnym odwzorowaniem słoi drewna. Kolekcja z linii Wood Design idealnie sprawdzi się zarówno we wnętrzach łazienek, salonu, sypialni jak i na tarasie czy balkonie. Płytki kolekcji Cherry cechuje różnorodność wzoru i tonalności.

ZAPYTAJ O PRODUKT

CHESTNUT

GREY OAK

PERL ASH

TREND STONE

MAGIC BLACK

AQUAMARINA

NEUTRO

NEUTRO

Kolekcja Nowa Gala Neutro dzięki majestatycznej fakturze i wysokiemu połyskowi podkreśli przestronność pomieszczenia. Różne rozmiary i kształty płytek pozwolą na eksperymenty i wprowadzenie indywidualnych wzorów w łazience. Kolekcja sprawdzi się zarówno w łazience, nowoczesnej kuchni, jak i salonie.

ZAPYTAJ O PRODUKT

MIRADOR

Kolekcja Nowa Gala Mirador bazuje na neutralnych kolorach: białym, jasno i ciemnoszarym. Płytki o powierzchni naturalnej/lappato o strukturze kamienia stworzą surowy a zarazem majestatyczny nastrój w pomieszczeniu. Kolekcja sprawdzi się zarówno w łazience, salonie, kuchni, jak i na zewnątrz.

ZAPYTAJ O PRODUKT

CONCEPT

ATELIER

GOLDEN BEIGE