Villeroy & Boch

Villeroy & Boch, z historią sięgającą 270 lat, jest jedną z najdłużej działających europejskich marek. Firma została założona w 1748 jako manufaktura porcelany. Z biegiem lat poszerzała swoją gamę produktową o wyposażenie i dekorację wnętrz. Silne zakorzenienie w kulturze europejskiej ukształtowało rozwój marki tej marki premium. Firma zachowując swoją tożsamość, wciąż porusza się z duchem czasu.

New Town

Płytki Villeroy & Boch New Port zwracają uwagę za sprawą charakterystycznego wyglądu cementu i purystycznych rozwiązań przestrzennych. Szarość i antracyt przełamują tu ciepłe barwy beżu i brązu karmelkowego zaklęte w lekko strukturalizowanych powierzchniach. Seria stworzona dla przestrzeni loftowych i nie tylko.

ZAPYTAJ O PRODUKT
Bestseller
Bestseller

Bernina

Płytki Villeroy & Boch Bernina wyróżniają się naturalnością i szeroką paletą zastosowań. Kolekcja sprawdzi się w przestronnych, nowoczesnych aranżacjach salonu dodając pomieszczeniu elegancji i charakteru.

ZAPYTAJ O PRODUKT

Lodge

Płytki Villeroy & Boch Lodge to nawiązanie do tradycyjnych aranżacji z zachowaniem piękna drewnianego parkietu i trwałością oraz łatwością w utrzymaniu płytek ceramicznych. Naturalne, unikalne, nieregularne linie naśladujące słoje drewna nadają kolekcji niesamowitej autentyczności. Gres Lodge to idealne rozwiązanie, jeśli marzymy o drewnie i nowoczesnej aranżacji.

ZAPYTAJ O PRODUKT
Nowość

My Earth

Płytki Villeroy & Boch My Earth to celebrowanie życia w zgodzie z naturą. Płytki inspirowane unikalną, wyjątkową strukturą kamienia dostarczają wielu niezapomnianych wrażeń estetycznych. Do wyboru powierzchnie wielobarwne w naturalnych kolorach jak beż, szary i antracytowy.

ZAPYTAJ O PRODUKT

Denim

Kolekcja Villeroy & Boch Denim to harmonia barw i odcieni połączona z oryginalnym dekorem i mozaiką, która składa się na wyjątkową ponadczasową kuchnię. Dopełnieniem są imitujące konsystencję betonu płytki podłogowe dodające elegancji i przestronności.

ZAPYTAJ O PRODUKT
Bestseller

Bernina

Płytki łazienkowe Villeroy & Boch Bernina to propozycja dla naturalnych, nowoczesnych i pomysłowych aranżacji. Gres ze szlachetnej kamionki vilbostone zachwyca kreatywnością i wszechstronnością zastosowania. Płytki sprawdzą się zarówno w przypadku ścian jak i powierzchni podłogowych niezależnie od rozmiarów łazienki.

ZAPYTAJ O PRODUKT

Denim

Płytki łazienkowe Villeroy & Boch Denim to kwintesencja harmonii barw i odcieni zaklęta w błyszczących i matowych powierzchniach. Urzekający jest również dekor kolekcji, kamionkowa podłoga, mozaika tworzące razem unikalny i ponadczasowy design eleganckiej łazienki.

ZAPYTAJ O PRODUKT

Theano

My nature

My nature

Wanna Villeroy & Boch My Nature od pierwszego spojrzenia przywodzi na myśl skojarzenia z czystą formą i przyrodą. Unikalny design doda łazience przestronności, a Tobie poczucie wolności od przytłaczającego otoczenia i możliwość wyboru najlepszej perspektywy do wypoczynku podczas kąpieli.

ZAPYTAJ O PRODUKT

Loop & Friends

La Belle

Hommage

Finion

Aveo

Legato

Finion

Bestseller
Nowość

Loop & Friends

La Belle WC

Finion

Artis Legato

Artis

Fire & Ice

Back Home

New Town

Płytki łazienkowe Villeroy & Boch New Port wnoszą unikalny, loftowy design do pomieszczenia, a to za sprawą charakterystycznego wyglądu cementu i purystycznych rozwiązań przestrzennych. Szarość i antracyt przełamują tu ciepłe barwy beżu i brązu karmelkowego zaklęte w lekko strukturalizowanych powierzchniach.

ZAPYTAJ O PRODUKT