• PCI

  PCI

 • Sopro

  Sopro

  Sopro w unikalny sposób łączy historycznie rosnący potencjał doświadczenia z ukierunkowaną na przyszłość strategią produktu i marki. Dzięki temu stało się wiodącym dostawcą chemii budowlanej – nie tylko w Niemczech, ale także w całej Europie. Rozbudowana sieć produkcyjna pozwala na pełne zaspokojenie potrzeb w kontekście całej oferty produktowej – od chemii budowlanej dedykowanej układaniu i spoinowaniu okładzin, preparatów przeznaczonych do uszczelniania i przygotowania podłoża, aż po szeroki wachlarz specjalistycznych rozwiązań do innych zastosowań.

 • Quick-mix

  Quick-mix

  Firma quick-mix, obecna na polskim rynku od 1997 roku, jest częścią międzynarodowej grupy budowlanej Sievert AG i od wielu lat oferuje innowacyjne produkty z zakresu zapraw do klinkieru, suchych zapraw budowlanych, systemów ociepleń oraz chemii budowlanej. Quick-mix jest również właścicielem marki Tubag – jedynej na polskim rynku grupy produktów z oryginalnym trasem Tubag, szczególnie polecanych do bruku i kamienia naturalnego, systemów zapraw drogowych oraz produktów do konserwacji i renowacji zabytków.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Kerakoll

  Kerakoll

  Kerakoll jest jedną z największych na świecie firm z sektora chemii budowlanej i liderem w kategorii rozwiązań dla technologii GreenBuilding.

 • Bolix

  Bolix

  Bolix jest wiodącym polskim producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w produkcji systemów elewacyjnych. Marka BOLIX istnieje już od 1991 roku i jest synonimem wysokiej jakości rozwiązań budowlanych.
  W ofercie firmy znajdują się profesjonalne materiały elewacyjne, do montażu ceramiki oraz do wykończenia wnętrz:
  – tynki akrylowe, tynki silikonowe, tynki silikonowo-akrylowe, tynki silikatowe oraz tynki mineralne
  – systemy dociepleń na styropianie i na wełnie mineralnej
  – systemy ochrony mikrobiologicznej budynków
  – systemy elewacyjne i naprawcze
  – farby elewacyjne i preparaty gruntujące
  – kleje i preparaty do płytek ściennych i podłogowych
  – farby wewnętrzne oraz materiały do wykończenia wnętrz

 • Knauf

  Knauf

  Grupa Knauf to jeden z wiodących producentów nowoczesnych materiałów budowlanych na świecie z centralą w Iphofen w Niemczech. Asortyment obejmuje systemy tynkarskie, systemy suchej zabudowy, systemy podłogowe, systemy ociepleń, chemię budowlaną oraz maszyny i narzędzia budowlane. Historia Knauf sięga 1932 roku, kiedy dwaj bracia Alfons i Karl Knauf założyli rodzinną firmę, która miała prowadzić wydobycie gipsu. Grupa Knauf przeszła długą drogę od małej, rodzinnej firmy do wielkiego, międzynarodowego koncernu, który prowadzi działalność na całym świecie.

  POKAŻ PRODUKTY
 • AMF

  AMF

  AMF należy do wiodących, najnowocześniejszych światowych producentów sufitów podwieszanych. Znaki rozpoznawcze przedsiębiorstwa to innowacje i kompetencje. Produkty AMF znane i stosowane na wszystkich kontynentach, a w szczególności tam gdzie kompleksowe wymogi fizyko-budowlane, ekonomiczne i estetyczne są do spełnienia.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Arbet

  Arbet

  Fabryka Styropianu ARBET to w 100% polska firma. Jest doświadczonym, wiodącym producentem styropianu w kraju i jednym z większych w Europie. Podstawowymi produktami firmy są płyty styropianowe dla budownictwa, bloki styropianowe oraz kształtki, których wielkość i forma przestrzenna mogą zostać dopasowane do specyficznych potrzeb klienta.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Ursa

  Ursa

  URSA to spółka zajmująca się produkcją i sprzedażą materiałów do izolacji termicznej i akustycznej, zorientowana na zrównoważony rozwój i efektywność energetyczną budynków. Spółka obecna jest w Hiszpanii oraz wielu krajach europejskich dzięki 13 zakładom produkcyjnym, rozmieszczonym strategicznie na całym kontynencie europejskim. Obecnie URSA jest jednym z największych w Europie producentów wełny mineralnej oraz polistyrenu ekstrudowanego (XPS), dwóch uzupełniających się materiałów izolacyjnych, które izolują budynki zarówno pod względem termicznym, jak i akustycznym. Produkty firmy URSA pomagają zredukować zapotrzebowanie budynków na energię, głównie w dziedzinie ogrzewania i chłodzenia, pozwalając użytkownikom na ograniczenie zużycia energii oraz w kwestii zrównoważonego rozwoju, produkty te nie tylko przyczyniają się do podniesienia poziomu komfortu użytkownika, ale także wspierają środowisko poprzez redukcję emisji CO2, a także gospodarkę poszczególnych krajów poprzez zmniejszenie uzależnienia od paliw kopalnych.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Teknos

  Teknos

  Teknos jest firmą rodzinną, założoną w 1948 roku, obecnie pod skrzydłami CEO Pauli Salastie, która reprezentuje trzecie pokolenie rodziny Kikka. Oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości farb i lakierów dla przemysłu, profesjonalnych ekip wykonawczych i budowlanych oraz klientów indywidualnych.

 • Rockwool

  Rockwool

  ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL – światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej – dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych. ROCKWOOL produkuje wyroby ze skalnej wełny mineralnej służące jako izolacja termiczna, akustyczna i przeciwpożarowa w budownictwie mieszkaniowym i ogólnym, obiektach przemysłowych i handlowych oraz instalacjach technicznych.

  POKAŻ PRODUKTY
 • DEWALT

  DEWALT

  W ciągu ponad 80 lat DEWALT zdobył najwyższe uznanie w dziedzinie projektowania i produkowania maszyn stacjonarnych i półstacjonarnych do obróbki drewna i metalu. W 1923 roku Raymond DEWALT opracował i wyprodukował pierwszą pilarkę ramieniową. Wieloletnie doświadczenie i wiedza techniczna na najwyższym poziomie są u podstaw wszystkich konstrukcji elektronarzedzi profesjonalnych DEWALT. Firma jest wiodącą na rynku amerykańskim, a w ostatnich latach jest jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijającą się marką elektronarzędzi na świecie.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Termet S.A.

  Termet S.A.

  TERMET S.A. jest czołowym producentem urządzeń grzewczych w Polsce – kotłów gazowych różnego typu, podgrzewaczy wody oraz rozwiązań opartych na odnawialnych źródłach energii. Firma realizuje pełny cykl badawczo-rozwojowy. Posiada własne biuro projektowe oraz laboratorium badawcze, w którym opracowywane są nowe technologie wykonawstwa oraz dokumentacja konstrukcyjna wszystkich produktów. Ukierunkowanie firmy na produkcję urządzeń grzewczych pozwoliło na osiągnięcie wysokiego poziomu specjalizacji produkcji i stworzenie nowoczesnego parku maszynowego. Dzięki stosowaniu innowacyjnych rozwiązań, firma oferuje swoim klientom produkty o wysokiej jakości i niezawodności.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Beretta

  Beretta

  Beretta jest częścią Riello Group. Firma powstała w 1922 roku jako zakład rzemieślniczy produkujący i sprzedający na włoskim rynku palniki olejowe. Stały wzrost pozycji na rynku Riello osiągało dzięki rozwojowi technologii i stworzeniu we Włoszech wyjątkowej sieci usług. W latach pięćdziesiątych dwudziestego wieku firma zaistniała na rynkach światowych jako ekspert w dziedzinie palników. W wyniku rozwoju sieci gazowej we Włoszech w latach osiemdziesiątych, Riello wkroczyło na rynek kotłów wiszących, rozwijając katalog produktów przeznaczonych dla sektora mieszkaniowego.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Immergas

  Immergas

  Marka Immergas, obecna na rynku od 50 lat, to jedna z wiodących firm dostarczających najnowocześniejsze technologie grzewcze. Oferta firmy to ekonomiczne kotły grzewcze – kondensacyjne i tradycyjne – pompy ciepła, grzejniki, panele solarne, systemy fotowoltaiczne, czyli wszystko to, co pozwala na stworzenie zintegrowanego i ekologicznego systemu grzewczego w każdym domu. Nowoczesne, zintegrowane systemy grzewcze Immergas są projektowane tak, by zapewniać optymalny komfort cieplny w każdym domu. Kocioł kondensacyjny, pompa ciepła, panele solarne i fotowoltaiczne, połączone są w jeden inteligentny system grzewczy. System, który zarządza ogrzewaniem, klimatyzacją, ciepłą wodą użytkową, zapewniając jednocześnie maksymalną wydajność i oszczędność.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Vaillant

  Vaillant

  Vaillant to lider na rynku międzynarodowym w dziedzinie techniki grzewczej i wentylacyjnej. Oferta marki obejmuje solarne instalacje grzewcze, pompy ciepła, instalacje wentylacyjne dla budynków niskoenergetycznych, wysoko wydajne urządzenia grzewcze na paliwa kopalne oraz inteligentne układy sterowania. Jako Grupa Vaillant działa od 1874 r. i po dziś dzień pozostaje przedsiębiorstwem rodzinnym.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Junkers

  Junkers

  Od ponad 100 lat Junkers, dzięki przyjaznym środowisku, łatwym w obsłudze i wysokiej jakości urządzeniom, dba o ciepło i komfort użytkowników. Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, w skład której wchodzi marka Junkers, jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń służących do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

  POKAŻ PRODUKTY
 • SAS Busko

  SAS Busko

  Zakład Metalowo-Kotlarski SAS od początku swej działalności w 1980 roku zajmuje się produkcją kotłów grzewczych na paliwa stałe. W miarę dynamicznego rozwoju, firma wywodząca się z niewielkiego zakładu rzemieślniczego przerodziła się w jednego z czołowych producentów branży kotlarskiej w Polsce. Oferta obejmuje kotły tradycyjne z zasypem ręcznym oraz w pełni zautomatyzowane, w których obsługa sprowadzona jest do minimum.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Viadrus

  Viadrus

  VIADRUS jest tradycyjnym czeskim producentem produktów z żeliwa szarego, przede wszystkim kotłów i grzejników i znaczącym producentem na europejskim rynku ogrzewnictwa. Wieloletnia tradycja przedsiębiorstwa połączona z doświadczeniem w przemyśle odlewniczym datującym się od roku 1888 stanowi gwarancję dokładnego wykonania, niezawodności, wysokiej jakości i długotrwałości produktów. Wiodącymi produktami w ofercie VIADRUS są kotły żeliwne na paliwo stałe, gazowe i olejowe kotły z żeliwnym wymiennikiem i grzejniki żeliwne. Asortyment kotłów gazowych obejmuje kotły stojące, wiszące i bardzo wysokiej sprawności kotły kondensacyjne.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Atmos

  Atmos

  Atmos jest czeską firmą rodzinną i obecnie jednym z największych europejskich producentów kotłów na paliwa stałe. Asortyment obejmuje kotły na drewno od 15 do 100 kW, kotły na węgiel i drewno od 18 do 50 kW, kocioł na węgiel kamienny 25-35 kW, kotły na pelety od 4,5 do 45 ( 60 ) kW i kombinowane kotły zgazujące na drewno w kombinacji z palnikiem na pelety, gaz ziemny i olej o mocy od 15 do 35 kW.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Kamen

  Kamen

  Firma Kamen działa na rynku jako producent stalowych kotłów wodnych CO na paliwa stałe, w tym kotłów na ekogroszek i kotłów na pellet. Początki działalności sięgają 1990 roku.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Galmet

  Galmet

  Galmet to 36 lat doświadczenia w produkcji najwyższej jakości urządzeń grzewczych i zapewniających ciepłą wodę użytkową. W trosce o wygodę użytkowania firma wprowadza najwyższej jakości, intuicyjne rozwiązania. Tworząc kompletne systemy grzewcze oferuje produkty gwarantujące wysoką wydajność i trwałość w oparciu o innowacyjne i ekologiczne rozwiązania. Najwyższa jakość oferowanych produktów przełożyła się na zaufanie klientów, dzięki, którym Galmet jest liderem w produkcji i sprzedaży ogrzewaczy wody i czołowym producentem kotłów c.o. oraz pomp ciepła, w kraju. Najnowsze rozwiązania Galmet bazują na połączeniu najwyższej funkcjonalności i najlepszego designu. Od początku istnienia Galmet kładzie ogromny nacisk na tworzenie wyjątkowych produktów. Jako lider branży nie tylko produkuje nowoczesne, ekologiczne urządzenia grzewcze ale przede wszystkim wyznacza trendy rynku. Nieustannie starając się przewidywać potrzeby klientów w przyszłości.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Wavin

  Wavin

  Wavin Polska jest częścią grupy Wavin- lidera w produkcji systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego i infrastrukturalnego. Siedziba koncernu Wavin mieści się w miasteczku Zwolle w Holandii. Wavin obecny jest w 25 krajach Europy, w których posiada 40 zakładów produkcyjnych. Wavin dostarcza skuteczne rozwiązania pozwalające zaspokajać kluczowe potrzeby życia codziennego: bezpieczną dystrybucję wody pitnej, przyjazne środowisku zagospodarowanie wód deszczowych, energooszczędne systemy ogrzewania budynków.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Dyka

  Dyka

  DYKA to jeden z największych międzynarodowych producentów systemów rurowych z tworzyw sztucznych z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w branży. W Polsce DYKA Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność produkcyjno-handlową w roku 2001. Jako uznany dostawca systemów kanalizacyjnych, ciśnieniowych, drenarskich, odprowadzania i zagospodarowania wody opadowej, armatury wodociągowej dostarcza swoje wyroby dla budownictwa mieszkaniowego oraz infrastrukturalnego.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Conex

  Conex

  Conex Banninger produkuje łączniki i zawory do instalacji wodno-kanalizacyjnych przeznaczone do zastosowań domowych, komercyjnych i przemysłowych, współpracując z klientami z branży hydraulicznej, COWiG, chłodniczej i medycznej.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Purmo

  Purmo

  Rettig Heating sp. z o.o. jest częścią koncernu Rettig ICC Group, największego światowego producenta grzejników. Sztandarową marką koncernu Rettig ICC jest Purmo, niekwestionowany lider na wielu rynkach europejskich, również w Polsce. Pod marką Purmo w Polsce sprzedawane są grzejniki: płytowe, łazienkowe, dekoracyjne, konwektorowe, kanałowe, kolumnowe, elektryczne oraz ogrzewanie podłogowe i system rurowy.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Regulus

  Regulus

  REGULUS-system Wójcik Spółka Jawna jest producentem polskim zajmującym się wytwarzaniem grzejników centralnego ogrzewania. Firma działająca od roku 2000 rokrocznie rozszerza swoją ofertę o nowe rozwiązania, które cechuje wysoka innowacyjność, estetyka oraz wyróżniające je szczególne walory użytkowe.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Kospel

  Kospel

  Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Flowair

  Flowair

  Firma FLOWAIR powstała w 2003 roku i parę lat później stała się znanym ekspertem w ekonomicznym ogrzewaniu i wentylacji obiektów średnio i wielko-kubaturowych. Jest producentem nagrzewnic wodnych, kurtyny powietrznych, kurtyno-nagrzewnic, jednostek wentylacyjnych z odzyskiem ciepła oraz urządzeń typu rooftop.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Caleffi

  Caleffi

  Firma Caleffi to europejski lider w zakresie produkcji najwyższej jakości armatury regulującej i pomiarowej wykorzystywanej do zastosowań domowych i przemysłowych w sektorze ogrzewania, klimatyzacji, instalacji sanitarnych oraz odnawialnych źródeł energii. Centrum Badań CUBOROSSO (REDCUBE) i Automatyczny Magazyn MAV, który gwarantuje najwyższej jakości obsługę logistyczną są dodatkowymi elementami silnej pozycji na rynku Firmy Caleffi.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Afriso

  Afriso

  AFRISO Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy AFRISO, istniejącej na rynku europejskim od blisko 150 lat. Firmę AFRISO założył Adalbert Fritz w 1869 roku w Turyngii. Nazwa firmy pochodzi od skrótu sformułowania Adalbert FRItz & SOhn, który pierwotnie służył jako adres telegraficzny spółki. Początkowo firma zajmowała się produkcją urządzeń przeznaczonych do pomiaru temperatury i ciśnienia. Dziś Grupa AFRISO, wciąż należąca do rodziny Fritzów i zarządzana przez jej czwarte pokolenie, jest producentem armatury zabezpieczającej i regulacyjnej oraz przyrządów sterujących, sygnalizujących i pomiarowych. Produkty AFRISO można znaleźć na wszystkich rynkach europejskich, w tym – na rynku polskim. AFRISO systematycznie prowadzi prace badawczo-rozwojowe uwieńczone wieloma opatentowanymi rozwiązaniami.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Ferro

  Ferro

  FERRO to prężnie działająca w branży: armatura sanitarna, instalacyjna i technika grzewcza grupa kapitałowa o międzynarodowym zasięgu, niekwestionowany lider sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej, producent, którego baterie, natryski, zawory i grzejniki, pod marką własną oraz markami klientów Grupy, obecne są w ponad 30 krajach na 2 kontynentach. Siłę marki Ferro stanowi doskonała jakość wyrobów produkowanych w czeskiej fabryce Novaservis w oparciu o europejskie normy technologiczne i organizacji pracy, a także stale aktualizowany i poszerzany asortyment obejmujący kilka tysięcy unikatowych produktów oferowanych w 25 kategoriach: od baterii łazienkowych, kuchennych i zlewozmywaków, po armaturę wodną, pomiarową, grzejniki, pompy i sterowanie ogrzewaniem, skierowany zarówno do klienta indywidualnego, jak i odbiorcy instytucjonalnego. Produkty FERRO odznaczają się wysoką jakością, innowacyjnością i doskonałym wzornictwem. Dowodem tego są liczne nagrody i wyróżnienia, przyznane przez środowiska branżowe, jak i prestiżowe magazyny wnętrzarskie. Na szczególną uwagę zasługują nowatorskie rozwiązania zastosowane w bateriach i natryskach sygnowanych logo VerdeLine służące oszczędzaniu wody i redukcji jej zużycia nawet o 50%. W kwietniu 2016 roku armatura marki FERRO dołączyła do systemu klasyfikacji European Water Label – inicjatywy zrzeszającej producentów zaangażowanych w promowanie efektywnego zużycia wody poprzez poprawę wydajności produktów używanych w łazience. Tym samym firma FERRO jest pierwszym producentem armatury z Europy Centralnej, którego wyroby zostały wprowadzone do internetowej bazy danych EWL.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Tech Sterowniki

  Tech Sterowniki

  Firma TECH Sterowniki zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jest największym w Polsce producentem sterowników do kotłów na paliwa stałe. Specjalizuje się w konstruowaniu i produkcji sterowników do kotłów CO na węgiel, miał, pellet, drewno oraz biomasę (owies, ziarno kukurydzy, suszone pestki).

  POKAŻ PRODUKTY
 • SALUS Controls

  SALUS Controls

  SALUS Controls jest częścią Computime Group Limited z siedzibą w Hong-Kongu, szeroko znanej z możliwości produkcyjnych i projektów badawczych w zakresie elektronicznych technologii sterujących. To firma technologiczna i dystrybucyjna, zajmująca się dostarczaniem rozwiązań z zakresu sterowania energią cieplną i odnawialną, skierowanych do klientów w całej Europie.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Jeremias

  Jeremias

  Historia Grupy Jeremias rozpoczęła się od niewielkiego zakładu kominiarskiego. W 1970 roku Walter Engelhardt wraz z Johannem Melzner założyli zakład kominiarski specjalizujący się w renowacji kominów. Obecnie Grupa Jeremias jest jednym z wiodących, światowych producentów systemów kominowych i aktywnie pracuje nad rozszerzeniem swojej pozycji na rynku jako firma nastawiona na potrzeby swoich Klientów z innowacyjnymi, najwyższej jakości produktami.

  POKAŻ PRODUKTY
 • MK Systemy Kominowe

  MK Systemy Kominowe

  MK Systemy Kominowe to jeden z największych producentów systemów odprowadzania spalin ze stali szlachetnych w Polsce, będący nie tylko wyznacznikiem jakości, ale również firmą wprowadzającą nowatorskie rozwiązania. Dołączając do Joncoux Group, MK Systemy Kominowe stało się częścią największej grupy producentów systemów kominowych w Europie, unowocześniając swoją technologię.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Rems

  Rems

  Od założenia w roku 1909 firma REMS konstruuje urządzenia do obróbki rur, szczególnie dla wykonawców instalacji sanitarnych i grzewczych. Najpierw były to narzędzia ręczne, następnie maszyny i elektronarzędzia. Dewiza założyciela firmy Christiana Fölla „REMS musi być lepszy“ była zawsze wykładnikiem wszelkich działań. Dzisiaj REMS jest czołowym producentem maszyn i narzędzi do obróbki rur. Poprzez swoje innowacyjne produkty firma REMS pozostaje cały czas w czołówce postępu technicznego. Fakt ten udowadnia uzyskiwanie przez nią wielu krajowych i zagranicznych patentów.

  POKAŻ PRODUKTY
 • DEWALT

  DEWALT

  W ciągu ponad 80 lat DEWALT zdobył najwyższe uznanie w dziedzinie projektowania i produkowania maszyn stacjonarnych i półstacjonarnych do obróbki drewna i metalu. W 1923 roku Raymond DEWALT opracował i wyprodukował pierwszą pilarkę ramieniową. Wieloletnie doświadczenie i wiedza techniczna na najwyższym poziomie są u podstaw wszystkich konstrukcji elektronarzedzi profesjonalnych DEWALT. Firma jest wiodącą na rynku amerykańskim, a w ostatnich latach jest jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijającą się marką elektronarzędzi na świecie.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Ferroli

  Ferroli

  FERROLI Poland Sp. z o.o. powstała w 1997 jako filia międzynarodowego koncernu GRUPPO FERROLI. W Polsce zajmuje się sprzedażą, serwisem i doradztwem technicznym dotyczącym produktów wytwarzanych w firmach należących do koncernu Ferroli.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Quick-mix

  Quick-mix

  Firma quick-mix, obecna na polskim rynku od 1997 roku, jest częścią międzynarodowej grupy budowlanej Sievert AG i od wielu lat oferuje innowacyjne produkty z zakresu zapraw do klinkieru, suchych zapraw budowlanych, systemów ociepleń oraz chemii budowlanej. Quick-mix jest również właścicielem marki Tubag – jedynej na polskim rynku grupy produktów z oryginalnym trasem Tubag, szczególnie polecanych do bruku i kamienia naturalnego, systemów zapraw drogowych oraz produktów do konserwacji i renowacji zabytków.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Terma
 • Luxrad
 • Sunerzha

  Sunerzha

  POKAŻ PRODUKTY
 • Enix
 • Bellezza

  Bellezza

  Bellezza to ponadczasowe piękno. Sztuka życia i otaczania się wyjątkowymi przedmiotami. Unikatowy design połączony z wygodą i niezawodnością. Wnętrza inspirowane wyobraźnią i swoboda aranżacji. Takie właśnie cechy spełniają starannie wyselekcjonowane produkty powstające w najnowocześniejszych fabrykach polskich i zagranicznych dostawców.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Atlas Concorde

  Atlas Concorde

  Atlas Concorde to światowy specjalista w dziedzinie najwyższej jakości płytek ściennych i gresowych znajdujących zastosowanie w architekturze mieszkaniowej, komercyjnej i publicznej. Jego wyroby gwarantują estetyczne wyrafinowanie połączone z doskonałymi parametrami technicznymi.

  Powstały w 1969 roku Atlas Concorde jest założycielem Concorde Group, czołowej włoskiej grupy ceramicznej na świecie i niekwestionowanym liderem rozwoju technologicznego w branży dzięki innowacjom produktowym i procesowym. W ciągu czterdziestu lat historii nazwa Atlas Concorde stała się synonimem najlepszego designu i bezkompromisowej jakości.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Villeroy & Boch

  Villeroy & Boch

  Villeroy & Boch, z historią sięgającą 270 lat, jest jedną z najdłużej działających europejskich marek. Firma została założona w 1748 jako manufaktura porcelany. Z biegiem lat poszerzała swoją gamę produktową o wyposażenie i dekorację wnętrz. Silne zakorzenienie w kulturze europejskiej ukształtowało rozwój marki tej marki premium. Firma zachowując swoją tożsamość, wciąż porusza się z duchem czasu.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Nord Ceram

  Nord Ceram

  Forma podąża za funkcją – w najpiękniejszych kształtach i kolorach.

  To motto niemieckiego producenta najkrócej charakteryzuje jego  wyroby. Od 140 lat płytki i gresy grupy stanowią doskonałe uzupełnienie przestrzeni domów, restauracji, hoteli i innych budynków użyteczności publicznej. Nowa, wybudowana w 2002r. fabryka NORD CERAM jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie centrów produkcyjnych w Europie.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Tubądzin

  Tubądzin

  Grupa Tubądzin to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych i lider innowacji. Od początku istnienia konsekwentnie rozwija swoją ofertę produktową, umiejętnie dostosowując ją do potrzeb różnych grup klientów. Każdy z produktów spełnia najbardziej rygorystyczne europejskie standardy. Bogaty asortyment Grupy Tubądzin tworzą obecnie cztery marki: Tubądzin, Domino, Korzilius i Arte. Każda z nich wprowadza własne, wyodrębnione linie produktów i kolekcje. Ich zróżnicowanie pod kątem stylu, wzornictwa, rozmiaru i zastosowań, pozwala klientom na pełną swobodę aranżacji. Marka Tubądzin jest propozycją dla ludzi poszukujących unikatowych rozwiązań. To prawdziwy stylista wnętrza, kreujący przestrzeń, która pozwala skutecznie się wyróżnić. W skład marki wchodzi aż pięć linii produktowych: Tubądzin, Colour – płytki w dużym formacie o soczystych kolorach, Pastele – stworzona do zastosowań inwestycyjnych, spełniająca wiele dodatkowych norm, Majolika – inspirowana ceramiką wytwarzaną w basenie Morza Śródziemnego oraz autorska submarka Tubądzin – kreacja Maciej Zień, stworzona ręką słynnego projektanta mody.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Monolith

  Monolith

  Marka MONOLITH to odpowiedź Grupy Tubądzin na światowe trendy w zakresie designu. Płyty wielkoformatowe, dzięki swym rozmiarom, sięgającym nawet 120×240 cm, zmieniają tradycyjne myślenie o wzornictwie. MONOLITH to pierwsze płyty wielkoformatowe produkowane w Polsce przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii Continua+. Umożliwia ona produkcję płyt o najwyższych parametrach technicznych. Stąd płyty MONOLITH są odporne na skrajne temperatury i ścieranie, a ich jednolita struktura przekłada się na zwiększoną wytrzymałość względem tradycyjnych płytek ceramicznych.

  MONOLITH to inspirujący materiał w ręku każdego architekta. Dzięki wyjątkowym rozmiarom oraz modularności mogą oni wprowadzić harmonię do każdego wnętrza, a minimalna ilości fug pozwoli uniknąć efektu poprzecinanej przestrzeni. Ponadto, płyty MONOLITH, oprócz szerokich zastosowań wewnętrznych mogą być montowane na zewnątrz, np. jako okładzina elewacji wentylowanych.

  Płyty MONOLITH nie wymagają odkuwania starej okładziny, przyspiesza to znacząco proces renowacji nie tylko wnętrza prywatnego, ale i dużych powierzchni publicznych, jak centra handlowe czy hotele. Rozmiary płyt pozwalają na szybkie pokrycie dużej powierzchni. Dodatkowo dzięki swoim parametrom (niska waga i niewielka grubość), nie sprawiają kłopotów zarówno podczas obróbki, jak i montażu.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Tubądzin kreacja Maciej Zień

  Tubądzin kreacja Maciej Zień

  Projektant mody i stylista wnętrz. Twórca nowoczesnego polskiego stylu glamour i kreator gustów. Perfekcjonista. Marka sama w sobie. Od lat konsekwentnie buduje nowe pojęcie elegancji, inspirując się francuskimi tradycjami prêt-à-porter i haute couture. Wystawiał prace w Muzeum Narodowym i podczas paryskiego tygodnia mody prêt-à-porter. Zień to nie wyłącznie moda. To odkrywcze realizacje wnętrzarskie. Teraz to także oryginalna estetyka specjalnej linii płytek Tubądzin.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Grohn

  Grohn

  Niemiecki producent GROHN istnieje od 150 lat i odgrywa rolę pioniera technicznego w branży. W tym okresie tradycja, wiedza i jakość stały się częścią jego produktów. Dzięki doskonałej kompetencji i kreatywności, a także szerokiej gamie produktów, jego oferta zachwyca klientów na całym świecie.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Opoczno

  Opoczno

  Opoczno od wielu lat inspiruje do tworzenia wnętrz o niepowtarzalnym stylu. Płytki tworzone przez markę charakteryzuje różnorodność wzorów, kolorów i struktur, pozostając w zgodzie z międzynarodowymi trendami w wystroju wnętrz. Marka Opoczno skupia się zarówno na walorach estetycznych, jak i na nieustannym rozwoju technologii produkcji. Wysoka jakość produktów i innowacje w zakresie tworzenia produktów sprawiły, że Opoczno znajduje się w czołówce producentów płytek ceramicznych.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Nowa gala

  Nowa gala

  Nowa gala powstała w roku 1995 jako producent specjalizujący się w produkcji płytek gresowych. Wieloletnie doświadczenie przy jednoczesnej wąskiej specjalizacji, gwarantuje wyroby najwyższej jakości. Jej gresy, w różnych formatach i o różnej powierzchni , znajdują zastosowanie w pomieszczeniach wewnętrznych i zewnętrznych.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Grespania

  Grespania

  Grespania to międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji płytek ceramicznych i gresowych, innowacyjnych zarówno pod względem technologii jak i wzornictwa. Szeroka gama produktów nie zna ograniczeń, począwszy od idei dla tych, którzy szukają oryginalności i własnego stylu, aż po rozwiązania techniczne dla najbardziej wymagających specjalistów.

 • Ceramika Paradyż

  Ceramika Paradyż

  Ceramika Paradyż istnieje na rynku od 1989r. Jej wyroby są synonimem nowoczesnego desingu połączonego z wysoką jakością i walorami użytkowymi.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Ceramika Gres

  Ceramika Gres

  Oferta firmy obejmuje kilkadziesiąt kolekcji gresu szkliwionego. Marka tworzy kompleksową ofertę dla klientów indywidualnych, instytucji oraz architektów. Wzory jakie powstają przy współudziale jej projektantów znajdują zastosowanie w budownictwie indywidualnym i przemysłowym oraz obiektach użyteczności publicznej. Konsekwentnie poszerza ofertę asortymentową oraz podnosi jakość wytwarzanych produktów.

 • Rako

  Rako

  Marka RAKO od 125 lat oferuje kompleksowe zestawy okładzin podłogowych włącznie z bogatym asortymentem dodatków dekoracyjnych do łazienek, kuchni i podłóg. Na uwagę zasługuje szczególnie linia RAKO OBJECT dostarczająca systemowe rozwiązania dla obiektów komercyjnych lub wysoko obciążanych obiektów niekomercyjnych. Składają się na nią wzajemnie uzupełniające się systemy okładzin przeznaczonych w szczególności do celów projektowych i inwestycyjnych spełniające najwyższe normy techniczne, w tym płytki ceramiczne z powierzchnią przeciwpoślizgową, mozaiką i basenowymi kształtkami funkcjonalnymi.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Cersanit

  Cersanit

  Cersanit jest popularną marką wyposażenia łazienek. Jako jedyny oferuje tak szeroki asortyment i gotowe, kompleksowe rozwiązania do łazienek, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i dobry styl. Korzysta przy tym z najnowszej wiedzy technologicznej, którą przekłada na innowacyjne rozwiązania.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Stargres

  Stargres

  Stargres to jeden z największych producentów płytek gresowych w Polsce, obecny na rynku od 2005 roku. W portfolio firmy znajdują się płytki wewnętrzne i zewnętrzne, występujące w mnogości formatów i struktur. Naczelne miejsce na liście priorytetów Stargres zajmują wysoka jakość i ekologia produkcji, dlatego też wszystkie produkty firmy spełniają najbardziej rygorystyczne normy polskie i europejskie. Wzornictwo płytek gresowych Stargres to efekt pracy najlepszych polskich, hiszpańskich i włoskich studiów projektowych.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Cerrad

  Cerrad

  Tradycja firmy sięga czasów przedwojennych, kiedy to powstały Radomskie Zakłady Płytek Ceramicznych i Wyrobów Sanitarnych. Obecnie Cerrad stawia na rozwój i nowe technologie oferując wysokiej jakości płytki gresowe i klinkierowe. Jako jedyny w Polsce (i jeden z trzech na świecie) produkuje innowacyjne płytki V-shape.

  POKAŻ PRODUKTY
 • APE Ceramica

  APE Ceramica

  Pełne zaangażowanie tej hiszpańskiej firmy gwarantuje ciągły rozwój gamy oferowanych produktów. W swoim katalogu posiada ponad 5000 produktów stworzonych z myślą o estetyce i funkcjonalności.

 • Ceramica Rondine

  Ceramica Rondine

  POKAŻ PRODUKTY
 • Ceramika Końskie

  Ceramika Końskie

  Ceramika Końskie jest producentem wyrobów ceramicznych od 1996 roku i funkcjonuje na rynku jako spółka z udziałem zagranicznym. Włoskie korzenie firmy rzutowały na jej rozwój i określają obecne standardy w zakresie gamy produktów. Płytki ścienne i podłogowe wytwarzane są w oparciu o włoskie urządzenia i technologię, z polskich surowców i pod kierunkiem krajowych specjalistów. Otwartość na nowatorskie rozwiązania zapewnia wdrożenie do produkcji najnowszych trendów mody ceramiki budowlanej, od stonowanej klasyki, poprzez elegancką fantazję, aż do ekstrawagancji.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Ceramica Color

  Ceramica Color

 • Bellezza

  Bellezza

  Bellezza to ponadczasowe piękno. Sztuka życia i otaczania się wyjątkowymi przedmiotami. Unikatowy design połączony z wygodą i niezawodnością. Wnętrza inspirowane wyobraźnią i swoboda aranżacji. Takie właśnie cechy spełniają starannie wyselekcjonowane produkty powstające w najnowocześniejszych fabrykach polskich i zagranicznych dostawców.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Omnires

  Omnires

 • Laveo

  Laveo

  LAVEO to producent polski akcesoriów kuchennych i łazienkowych, baterii, natrysków, odwodnień liniowych i zlewozmywaków. Wszystkie produkty zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Nowoczesne wzornictwo i jakość marki premium przy zachowaniu cen ze „średniej półki”.

 • Damixa

  Damixa

  Duński producent armatury łazienkowej, której wzornictwo głęboko zakorzenione jest w skandynawskiej tradycji projektowania. Charakteryzuje ją minimalizm, wygoda i funkcjonalność. Armatura Damixa to nie tylko atrakcyjna linia, ale również szereg przemyślanych, nowoczesnych funkcji i trwałość produktu.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Kohlman

  Kohlman

  KOHLMAN to stosunkowo nowa marka w świecie armatury. Wyszukane wzornictwo w połączeniu z najwyższą jakością oraz funkcjonalnością jest jej głównym atutem. Baterie marki KOHLMAN przekonują starannym doborem materiałów odpornych na intensywne używanie i specyficzny mikroklimat (wilgoć, para, zmiany temperatury).

 • Corsan

  Corsan

 • Werit

  Werit

 • Villeroy & Boch

  Villeroy & Boch

  Villeroy & Boch, z historią sięgającą 270 lat, jest jedną z najdłużej działających europejskich marek. Firma została założona w 1748 jako manufaktura porcelany. Z biegiem lat poszerzała swoją gamę produktową o wyposażenie i dekorację wnętrz. Silne zakorzenienie w kulturze europejskiej ukształtowało rozwój marki tej marki premium. Firma zachowując swoją tożsamość, wciąż porusza się z duchem czasu.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Excellent

  Excellent

  Excellent to polska firma, lider w branży wyposażenia łazienek. Istnieje na rynku od ponad 26 lat. Jej kabiny i wanny wybierane są do mieszkań i domów, ale można je również spotkać w wysokiej klasy hotelach i luksusowych apartamentach w całej Europie. Wizytówką firmy są produkty funkcjonalne, wygodne, o nowoczesnym, niebanalnym wzornictwie. Szczególnie ceniona jest za autorskie rozwiązania projektowe, m.in. za produkcję systemów hydromasaży i chromoterapii.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Ideal Standard

  Ideal Standard

  Od ponad 100 lat Ideal Standard, którego główna siedziba znajduje się w Brukseli, kształtuje branżę sanitarną dzięki wiodącym innowacjom. Jest pionierem we wdrażaniu produktów takich jak kran z jedną dźwignią, bezramkowa toaleta czy ultra-płaski brodzik.
  Korzystając z najnowszych technologii i współpracując ze światowej klasy projektantami, koncentruje się na opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań łazienkowych obejmujących ceramikę łazienkową, armaturę, meble i akcesoria oraz wyposażenie Wellness.

  POKAŻ PRODUKTY
 • SanSwiss

  SanSwiss

  Grupa SanSwiss to międzynarodowy holding z siedzibą w Szwajcarii, producent kabin prysznicowych i brodzików, z ponad trzydziestopięcioletnim doświadczeniem na rynku. Jej kabiny cechuje nie tylko szwajcarska precyzja wykonania, ale również innowacyjność i długotrwała niezawodność. Wszystkie kabiny wykonane są z bezpiecznego szkła hartowanego, a powierzchnię szyb pokrywa uszlachetniona polimerowa powłoka AQUAPERLE – zapobiegająca osadzaniu się kamienia i ułatwiająca czyszczenie kabiny.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Cersanit

  Cersanit

  Cersanit jest popularną marką wyposażenia łazienek. Jako jedyny oferuje tak szeroki asortyment i gotowe, kompleksowe rozwiązania do łazienek, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i dobry styl. Korzysta przy tym z najnowszej wiedzy technologicznej, którą przekłada na innowacyjne rozwiązania.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Ravak

  Ravak

  Ravak od ponad 20 lat zajmuje się rozwojem i wytwarzaniem produktów do łazienek, które obecnie eksportuje do ponad 50 krajów całego świata. Rozwiązania, które proponuje są oparte głównie na doświadczeniach praktycznych. Oferuje wyroby, które są piękne i zarazem funkcjonalne. Zgodnie z zasadą, że dobry design musi być użyteczny, produkuje zgodnie z trendami, ale zawsze z zachowaniem wysokiej wartości użytkowej, bezpieczeństwa i technicznej doskonałości.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Deante

  Deante

  Deante od prawie 30 lat produkuje wyposażenie łazienkowe i kuchenne oraz eksportuje je do blisko 50 krajów na całym świecie. Dynamiczny rozwój tej polskiej firmy jest możliwy dzięki połączeniu najwyższej jakości produktów, inspirującego wzornictwa, dbałości o klienta i rzetelności. Bogactwo kolekcji łazienkowych i kuchennych daje pewność, że poszczególne elementy wyposażenia będą ze sobą doskonale współgrały. Produkty powstają we współpracy z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami, a ich stylistyka i funkcjonalność nagradzane są w licznych konkursach wzorniczych.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Kludi

  Kludi

  Kludi to rodzinna firma założona w 1926 roku w Menden (Niemcy). Od początku swego istnienia może pochwalić się wyjątkowo innowacyjnymi i praktycznymi rozwiązaniami do kuchni i łazienki. Pomysły i idee wywodzące się z Menden po dziś dzień służą jako inspiracja do tworzenia i rozwijania nowych produktów zgodnie z najnowszymi technologiami. Obecnie Kludi jest jednym z wiodących producentów armatury w 20 krajach świata.

 • Radaway

  Radaway

  Radaway to polski producent wysokiej jakości, komfortowych, a jednocześnie designerskich kabin prysznicowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wyspecjalizował się w rozwiązaniach, które pomagają klientom w aranżacji najbardziej niestandardowych łazienek. Posiadając własny dział konstrukcyjny i projektowy, co roku prezentuje nowe i bardziej zaawansowane technologicznie produkty.

  POKAŻ PRODUKTY
 • New Trendy

  New Trendy

  New Trendy jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się polską firmą, która od 2006 roku stale powiększa grono klientów. Ich produkty to efekt perfekcyjnego połączenia dwóch sił: wiedzy z zakresu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz designu na światowym poziomie. Kabiny New Trendy przenoszą w świat nowoczesnej łazienki, która urzeka pięknem i doskonałością rozwiązań. Wysoka jakość materiałów i dbałość o detale gwarantuje poczucie komfortu, harmonii i luksusu.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Novellini

  Novellini

  Novellini to włoska firma produkująca panele i kabiny prysznicowe, parowe, walk – in, wanny oraz asortyment do strefy wellness. Od ponad 50 lat cieszy się uznaniem klientów w całej Europie. Jej wyroby to synonim najlepszego włoskiego designu, doskonałego wykonania i najwyższych parametrów użytkowych.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Laufen

  Laufen

  Od ponad 125 lat tradycyjna, szwajcarska marka LAUFEN uosabia precyzję, jakość, wzornictwo i zrównoważony rozwój całościowej koncepcji łazienek. Podczas projektowania przestrzeni kąpielowej perfekcyjnie łączy doświadczenie w produkcji ceramiki z wyrafinowanym wzornictwem. Cechą, która na pierwszy rzut oka wyróżnia produkty LAUFEN, jest połączenie w szwajcarskim wzornictwie dwóch trendów: emocjonalnego południowo – włoskiego designu z północną tradycją precyzyjności i zamiłowania do prostoty.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Roca

  Roca

  Roca jest światowym liderem w sektorze kompleksowego wyposażenia łazienek. Obecnie działa w 135 krajach świata. Oferuje produkty dbając o design i funkcjonalność. W ofercie firmy znajduje się kompleksowe wyposażenie przestrzeni łazienkowej – ceramika, baterie, stelaże podtynkowe, wanny, kabiny, brodziki, meble łazienkowe oraz dodatki. Szczególny nacisk kładziony jest na ekologiczne rozwiązania pozwalające na oszczędność wody i energii.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Cerastyle

  Cerastyle

  Cerastyle to turecka marka ceramiki łazienkowej z ponad 20 letnią tradycją, która po latach szybkiego rozwoju jest jedną z najważniejszych na świecie. Na sukces marki składa się świadomość zmieniających się trendów na rynku wyposażenia łazienek oraz systematyczna praca zespołu profesjonalistów w celu ciągłego ulepszania powstających produktów. Załogę firmy tworzą eksperci potrafiący doskonale wykorzystywać swoją wiedzę by sprostać oczekiwaniom klientów, którzy przede wszystkim cenią jakość.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Oristo

  Oristo

  ORiSTO to silna i stabilna polska firma z tradycyjnymi wartościami, która swój początek datuje na 1933 rok, a obecny kształt zawdzięcza pracy oraz doświadczeniu czterech pokoleń. Dziś ORiSTO to jeden z kluczowych producentów najwyższej jakości mebli łazienkowych w Polsce.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Deftrans

  Deftrans

  Deftrans to polski producent wysokiej jakości mebli łazienkowych. Fabryka powstała 20 lat temu. Obecnie zespół tworzy ponad 500 specjalistów oraz wykwalifikowanych pracowników zarządzanych według najlepszych europejskich standardów. Firma z powodzeniem uczestniczymy w kreowaniu trendów i wdrażaniu innowacyjnych technologii. Konsekwentnie poszerza ofertę i rozwijamy park maszynowy.

 • Besco

  Besco

  BESCO wyznacza nowe trendy we wzornictwie i aranżacji łazienek niezmiennie pamiętając o tym, że najważniejszy jest Klient, jego komfort i bezpieczeństwo podczas kąpieli. Jego wyroby to połączenie najwyższej jakości wykonania, nowoczesnego designu i optymalnych parametrów użytkowych.

 • Elita meble

  Elita meble

  Elita powstała w 1998 roku i jest obecnie wiodącym producentem mebli łazienkowych. Jej atutem jest nowoczesny design, wysoka jakość wyrobów, ich funkcjonalność i trwałość. W ofercie znajduje się około 500 modeli, z których można kompletować funkcjonalne zestawy łazienkowe według indywidualnych preferencji i gustów.

 • Tres

  Tres

  TRES GRIFERÍA to rodzinna firma, posiadająca ponad 40 lat doświadczeń. Produkuje najwyższej jakości baterie kuchenne, łazienkowe i panele z hydromasażem. Estetyka i komfort oraz wysoki stopień użytych technologii to najwyższe priorytety firmy, a zarazem optymalne rozwiązanie dla nowych tendencji w świecie kuchni i łazienek.

  POKAŻ PRODUKTY
 • Hüppe

  Hüppe

  Od samego początku HÜPPE należała do elity niemieckich przedsiębiorstw z tradycjami. Droga do dzisiejszego międzynarodowego statusu firmy bazowała na bezkompromisowej świadomości jakości. Gdy w 1966 roku firma HÜPPE opracowała pierwszą prawdziwą kabinę natryskową, powstał całkowicie nowy segment rynku. Przedsiębiorstwo nadal utrzymuje i rozszerza swoją wiodącą rolę w tym zakresie, oferując najwyższej jakości elementy o niepowtarzalnym wzornictwie.

 • Grohe

  Grohe

  Grohe jest wiodącym na świecie producentem armatury sanitarnej, cenionym za wprowadzanie na rynek produktów innowacyjnych. Jako globalna marka, opiera swoje wartości na technologii, jakości, designie i zrównoważonym rozwoju. Miejscem kreowania innowacji i znakomitego designu są Niemcy. Wszystkie fabryki Grohe korzystają z niezwykle precyzyjnej inżynierii produkcji, żeby zapewnić jak najlepszą zgodność wyrobów z wysokimi standardami GROHE. Dzięki temu firma ma pewność, że jej produkty są w stanie sprostać najbardziej bezkompromisowym wymaganiom z zakresu jakości wykonania i funkcjonalności. Produkty GROHE można odnaleźć w wielu prestiżowych projektach architektonicznych na całym świecie, co świadczy o uznaniu, jakim marka cieszy się wśród architektów i projektantów wnętrz.

  POKAŻ PRODUKTY
 • DEVO

  DEVO

  Firma DEVO jest wiodącym polskim producentem mebli łazienkowych. Działa od 1990 roku systematycznie rozwijając się i podnosząc poziom swoich produktów.

 • Wiper
 • I-drain

  I-drain

 • Viega

  Viega

 • Tece