PAMIĘTAJ, CO MASZ DO ZROBIENIA

I ZAPOMNIJ, CZEGO JUŻ DOKONAŁEŚ

 

Remont? Budowa? Modernizacja? Wiemy, wiemy…

Sami wciąż budujemy, powiększamy i zmieniamy nasze salony. Kreujemy nową przestrzeń - ciekawszą i bardziej przyjazną. Od lat nasze ekspozycje stanowią podpowiedź gotowych rozwiązań i inspirują do zmian. Nie zdjęcia i katalogi, ale prawdziwy produkt. Z jego fakturą i kolorem. To właśnie pokazać chcemy w naszych salonach, których łączna ekspozycja to ponad 18 tys. m2.

Włoska finezja? Solidna, niemiecka jakość?

A może bliskie sercu wyroby polskich producentów?

To wszystko znajdziesz w naszych salonach. Kompleksowa oferta nieustannie się zmienia. Każdego roku wprowadzamy do niej nowe, starannie wyselekcjonowane kolekcje, reprezentujące różnorodne style dekoracyjne.

Mieliśmy szczęście zgromadzić wokół siebie wyjątkowych ludzi, z którymi od lat rośniemy w podnosząc kompetencje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu trafnie rozpoznają potrzeby i służą fachowym wsparciem. Z ich pomocą spełnienie marzenia o funkcjonalnej i pięknej łazience może okazać się niespodziewanie proste.

BOKARO - sprawdzony partner w biznesie

Nieprzypadkowo blisko połowę naszej sprzedaży stanowi obsługa inwestycji. Zaufało nam ponad 1,5 tys. deweloperów, inwestorów i największych w kraju firm wykonawczych.

Dostarczamy materiały na baseny, hale produkcyjne, obiekty handlowe i reprezentacyjne. Służymy pomocą w przygotowaniu dokumentacji przetargowej, a także doradztwem technicznym. Nasze zaplecze magazynowe jest gwarancją ciągłości dostaw, a dzięki wysokiej pozycji u dostawców, negocjujemy specjalne rabaty inwestycyjne.

Sprawdzamy się wszędzie tam, gdzie jakość produktu, cena i terminowość mają kluczowe znaczenie dla powodzenia realizacji inwestycji.

Posiadając wieloletnie doświadczenie z powodzeniem podejmujemy najtrudniejsze wyzwania.

Bokaro w liczbach

1

lat
doświadczeń

1

salonów
sprzedaży

1

m2 pow.
wystawowej

1

obsłużonych
inwestycji

1

projektów
łazienek

Historia

1996

Początki firmy związane są ze Szczecinem. Tu w zabudowaniach dawnego browaru powstaje PPUH „Bokaro”.

2002

Po przekształceniach własnościowych zdecydowanie zmienia się charakter naszej działalności. Powstaje pierwszy logotyp.

2003

Otwieramy oddział w Gorzowie. Zaczynamy skromnie: nasz „salon” to 70m2 ekspozycji. Dzisiaj to po prostu salka spotkań dla architektów. W Koszalinie kupujemy sklep byłej firmy Domolux – tradycyjne w tym mieście miejsce handlu płytkami.

2004

Rusza oddział w Poznaniu.

2005

Otwieramy oddział w Słupsku.

2006

W Gorzowie kupujemy siedzibę dawnej firmy Domus. Mamy tu ponad 2,5 tys. m2 powierzchni wystawowej, 3,7 tys. magazynowej i blisko 10 tys. m2 placów. Otwieramy oddział w Kołobrzegu. Jesteśmy największym w Polsce odbiorcą OPOCZNO S.A.

2008

W Gorzowie rusza dział materiałów budowlanych. Dzięki niemu możemy bardziej kompleksowo zaopatrywać firmy wykonawcze. Rozbudowujemy oddział w Koszalinie.

2009

Rusza oddział we Wrocławiu. Rozbudowujemy oddział w Szczecinie.

2010

Otwieramy salony w Gdańsku i Łodzi.

2011

W dawnym salonie „Wemy” w Gdańsku otwieramy swój drugi oddział w Trójmieście. Kolejny powstaje w Gdyni.

2012

Rusza oddział w Wałczu.

2013

Otwieramy salon we Włocławku.

2014

Powstają oddziały w Rzeszowie i Zielonej Górze.

2015

Rozbudowujemy powierzchnię wystawową w Poznaniu. Rusza oddział w Toruniu. Mamy nową działkę w Gdańsku – czekamy na decyzje urzędnicze.

2017

W kwietniu murujemy kamień węgielny pod budowę nowego salonu w Koszalinie. W październiku kończymy prace. Nowy salon (1,3 tys. m2) otwarty! W Gorzowie powstaje Bokaro Prestige – 1,2 tys. m2 ekspozycji w całości poświęconej markom Premium. W Wałczu także zmiany – „po sąsiedzku” otwieramy dodatkowy salon – 550m2.

2018

W Szczecinie porzucamy naszą „kolebkę” i zmieniamy lokalizację. Na nowej powierzchni 1,3 tys. m2 możemy wreszcie rozwinąć skrzydła i szerzej pokazać ofertę. Salon w Gdańsku ukończony! Nowoczesny, przestronny (1,3 tys. m2) i wygodny.