fbpx

Trendy 2019

- łazienka w odcieniach pasteli

Najważniejsze wydarzenia 2018 roku wyznaczające trendy we wzornictwie takie, jak Milan Design Week, IMM w Kolonii czy Stockholm Design Week mówią jedno – pastele  powracają.  Delikatna, wyciszona paleta używana jest teraz jako neutralne tło, rozjaśniające przestrzeń i nadające jej  miękkości.

Taką właśnie wysmakowaną, niezwykle ciepłą i kobiecą łazienkę proponuje nasza projektantka Aneta Domalewska.

Pudrowy róż stanowi tło heksagonalnych płytek i luster, których  kształt wraz z czarną armaturą nadają klasycznemu wnętrzu nowoczesny i niebanalny charakter.  Całość dopełnia drewno.

Do pasteli nawiązują też nowe płytki z kolekcji Colour marki Tubądzin:

Inną odsłonę pasteli proponuje Dorota Koziara – designerka, artystka, architekt wnętrz, współpracująca z marką Tubądzin.

Kolekcja płytek  Cielo e Terra (z wł. Niebo i Ziemia), która będzie miała swoją premierę w 2019 roku,  inspirowana jest naturą rodzimego krajobrazu i nawiązuje do otaczających nas barw.

Kolekcja Cielo e Terra to paleta produktów barwionych w masie, dzięki czemu udało się uzyskać duże nasycenie i głębię kolorów.  Płytki dostępne są w różnych formatach (w tym także w wielkim formacie 120×240 cm) oraz  9 wariantach kolorystycznych. Daje to wprost nieograniczone możliwości aranżacyjne, dzięki czemu kolekcja ta sprawdzą się zarówno we wnętrzach prywatnych, publicznych, jak i na elewacjach.

Kolory pastelowe pojawiają się również w Opocznie. W swoje gamie posiadają płytki Parisen w kolorze mięty.