fbpx

Złoto w łazience

- ponadczasowość piękna

Złoto to kolor, który sam w sobie stanowi ozdobę pomieszczenia. Nie jest zarezerwowany tylko dla tych, którzy lubią szyk i splendor. Doskonale wkomponowuje się w pomieszczeniach zaaranżowanych minimalistycznie, rustykalnie czy awangardowo.

Kluczem udanej aranżacji jest balans w doborze złotych elementów z fakturą i barwą pomieszczenia. Złoto dodaje elegancji niezależnie od tego, jakie elementy dobierzemy.

Dodatków aranżacyjnych do łazienek w kolorze złotym jest wiele. Producenci prześcigają się w nowych rozwiązaniach i pomysłach łącząc praktyczność z estetyką.

Poza łazienkowymi bateriami oraz całą gama dodatków w postaci uchwytów, znajdziemy również złote umywalki i grzejniki. Nie bójmy się dużych akcentów, ponieważ to one nadają charakter naszej łazience. Złote baterie marki Damixa dostępne są w naszej Strefie Dobrych Cen https://issuu.com/vp742/docs/strefa_dobrych_cen_4kw_2020?fr=sOTZiYzI4MzMzMw

W projekcie Wojciecha Kabzy, mamy jasną łazienkę, z przemyconym kolorem lila. Charakteru dodają złote listwy wykończeniowe, baterie, złote lampy oraz przepiękna umywalka stanowiąca punkt kulminacyjny łazienki.  Złota umywalka marki Besco dostępna jest w naszej Strefie Dobrych Cen: https://issuu.com/vp742/docs/strefa_dobrych_cen_4kw_2020?fr=sOTZiYzI4MzMzMw

 

Złoto lubi monokolor, który nie musi oznaczać nudy. Projekt Katarzyny Krzeszewskiej to połączenie koloru białego w różnych formach, przeplatanego biało czarną mozaiką. Elementem spinającym charakter łazienki są złote dodatki w postaci listew wykończeniowych, baterii i elementów ozdobnych.

Złoto idealne sprawdza się w z płytkami marmurowymi, które same w sobie nadają elegancji pomieszczeniu. Połączenie marmuru, czerni, płytek drewnopodobnych i elementów złota to idealna propozycja dla tych, którzy nie boją się eksperymentować.